Bekçi Tur Sistemi Nedir?
Mart 6, 2018
Yüz Tanıma Sistemi Nedir?
Mart 6, 2018

Geçiş Kontrol Sistemi Nedir?

Geçiş Kontrol Sistemi Nedir?

Geçiş kontrol sistemi kişi veya kişilerin giriş çıkış kontrollerini yapabilmek için ortaya çıkan bir yazılım programıdır. Bu sistemler genellikle geçişlerin kontrollerinin gerektiği turnikeler, kapılar, asansörler, otoparklar gibi alanlarda kurulumu yapılır. Bu ürünü şirketlerin veya kamu kurumlarının ofis giriş çıkışlarını kontrol etmek için kullanılır.

Gün geçtikçe bu sistem büyük küçük ayırt etmeksizin bir çok firma tarafından çalışma güvenliğinin sağlanması amaçlı kullanılmaktadır.

Kontrol sistemleri şifreli, kartlı, biyometrik ve parmak izi gibi bir çok şekilde de olabilmekte. Basit ve kolay anlaşılır sistemlerin yanı sıra karmaşık ürünler de piyasada oldukça mevcut. Bu nedenle ürünü almadan ihtiyaçlarınızı belirleyip bu doğrultuda uzman bir ekiple görüşmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Eğer siz de bu sistemi kullanmak istiyorsanız hızlı, problemsiz, doğru raporlama yapabilecek ve geçiş kolaylığı sağlayacak ürünleri tercih etmelisiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgilendirme için Mucize Group ile iletişime geçmeniz yeterli. Uzman ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz ile en doğru ürünü bulabilirsiniz.

 

Geçiş Kontrol Sistemi Nedir?

Geçiş Kontrol Sistemi Nedir?